Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Binbaş Gıda

Binbaş Gıda, firma sahibi Maher Hüseyin Binbaş tarafından, 2012 yılında MERSİN ilinde kurulmuştur. Çok kısa sürede ithalat ve ihracat alanında; ham ve soyulmuş susam, yeşil kahve çekirdeği, tahin ve çörek Otu ürünleri üzerinde uzmanlaşmış ve bu ürünlerde TÜRKİYE’nin en iyi şirketlerinden biri haline gelmiştir. Şirket genel olarak iç ve dış pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için, en son teknolojik ekipmanları ile hijyen ve yüksek kalite hedefleri çerçevesinde profesyonel kadrosuyla çalışmaktadır.

 

Şirketimiz sadece gıda alanında değil, kimyasal ürün alanında da faaliyet göstermektedir. Özellikle motor yağı ithalatında, kendi sektöründe lider durumunda olan “SUUDI ARABİSTAN PETROMIN” firmasının resmi temsilcisi konumunda, ticari olarak çalışmaktadır.

 

Başarı hedefinde, şirketimiz uzun ve emek dolu yolculuğuna her safhada faaliyet göstermekte olup, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda şirketimiz Nijerya’nın Kano bölgesinde “Binbash Agro” olarak susam eleme, temizleme ve ambalajlama alanında çalışmalarına devam ederek, müşterilerine hizmet vermektedir.

Maher BİNBAŞ

Binbaş Gıda Yönetim Kurulu Başkanı